Dobbel for Oslo Østre
Oslo Østre fikk juniorvinneren både på felt og bane under Landsskytterstevnet på Oppdal. Vi har lagt ut de spennende avgjørelsene  i vårt web-TV-arkiv.
Publisert: 04.11.2013 kl. 08:58
Endret: 04.11.2013 kl. 09:01
Del på Facebook
Hovedstadsskytterne imponerte i juniorklassen på Landsskytterstevnet på Oppdal. Vi gir deg de spennende minuttene under anvisning på standplass både på bane og felt. Under finner du komplette resultater fra LS 2013.
 

LS 2013 Junior Bane VIDEO
LS 2013 Junior Felt VIDEO


Alle klipp finnes i vårt videoarkiv, der du også finner klipp fra tidligere LS.

Resultater

LS 2013 Junior Bane

 
Pl. Fornavn Etternavn Sk.lag. 25sk Omg. * 35sk
1 Guro Hollund Oslo Østre 250 ******X*X* 100 8 350
2 Eilen Hammer Trøgstad 249 X*****X*** 100 8 349
3 Sindre Tunheim 249 **X******X 100 8 349
4 Andreas Martinsen Rælingen 249 **X**X*X** 100 7 349
5 Eline Lillegård Hjelmen 250 *X**XX*X9* 99 5 349
6 Henrik Larsen Eidsberg 248 ********** 100 10 348
6 Sebastian Langbakk Røyken og Hurum 248 ********** 100 10 348
8 Bendik Dale Fiskerstrand Langevåg 248 *****X**** 100 9 348
8 Eskil Ottosen Vestre Toten 248 ***X****** 100 9 348
10 Ingeborg Lundby Stange og Romedal 248 *****X***X 100 8 348
10 Sindre Nordvik Brumunddal 248 X*******X* 100 8 348
12 Helene Johansen Vikøren Farnes 248 **X**X***X 100 7 348
12 Jorun-Marie Fagernes Rælingen 248 X*******XX 100 7 348
12 Martin Sættem Åndal Malmefjorden 248 ****X*XX** 100 7 348
12 Mats André Hansen Rælingen 248 X*******XX 100 7 348
16 Sondre Steinsholt Sandar og Sandefjord 249 ****XX*9X* 99 6 348
17 Heidi Skullerud Linnes Viken (Opland) 250 **X**99*X* 98 6 348
18 Syver Fjeld Nord-Odal 248 XXX*X****X 100 5 348
19 Emil Glomstad Lillehammer 248 XX*X***XXX 100 4 348

LS 2013 Junior Felt
 
Pl. Fornavn Etternavn Sk.lag. 30sk Finale 42sk
1 Anders Madsen Oslo Østre 30/20 12/12 42/12
2 Mats André Hansen Rælingen 30/25 12/10 42/10
3 Truls Pedersen Lakselvdal 30/17 12/9 42/9
4 Aleksander L. Severinsen Rælingen 30/24 12/8 42/8
4 Eilen Hammer Trøgstad 30/24 12/8 42/8
4 Sveinung Eide Hansen Torsnes 30/16 12/8 42/8
7 Ole Kristian Sandtangen Rakkestad 30/23 12/7 42/7
7 Syver Fjeld Nord-Odal 30/19 12/7 42/7
9 Eric Erring Inderøy 30/14 12/6 42/6
10 Jan Erik Fredriksen Flesberg 29/22 12/12 41/12
11 Håvar Solheim Høstmark Malmefjorden 29/19 12/11 41/11
12 Martin Sættem Åndal Malmefjorden 29/19 12/10 41/10
12 Vebjørn Trøan Lillebo Tynset 29/24 12/10 41/10
14 Anja Karine Bjørnsen Drangedal 30/22 11/9 41/9
14 Edvard Sve Stranda 29/18 12/9 41/9
14 June Kvandal Røldal 30/20 11/9 41/9
14 Synne Nesmoen Sandbraaten Sørkedalen 29/15 12/9 41/9
14 Torleiv jr Straume Hyen 30/19 11/9 41/9
19 Atalie Pedersen Bjerkvik 29/20 12/8 41/8
19 Audun Faber Næverdal Rennebu 30/19 11/8 41/8
19 Erling Solberg Vegårshei 30/21 11/8 41/8
19 Hans Erling Øien Byneset 30/22 11/8 41/8
19 Ida Haugstad Stake Gol 30/21 11/8 41/8
19 Ole Martin Solheim Vegårshei 29/18 12/8 41/8
25 Rolf Magnus Rinde Riflen/Skoger 29/18 12/7 41/7
25 Sindre Tunheim 30/25 11/7 41/7
27 Andreas Martinsen Rælingen 29/25 12/6 41/6
27 Gudmund Arne Lilletveit Granvin 29/18 12/6 41/6
27 Jenny Tovseth Vatne Nord-Odal 29/22 12/6 41/6
27 Ragnhild Øyen Aspøy og Straumsnes 30/17 11/6 41/6
27 Runar Tveito Lunde 30/17 11/6 41/6
32 Dina Sundby Fåberg 30/21 11/5 41/5
32 Marita Solli Sykkylven 30/21 11/5 41/5
34 Johanne Ramsli Smøla 30/27 11/3 41/3
- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18