Her er lagene i klasse 5
Standplass.no gir deg fullstendig oversikt over alle lagene i klasse 5 på onsdagen under LS på Voss. Hvem skyter sammen med hvem i hvilket lag?
Publisert: 20.06.2012 kl. 10:59
Endret: 20.06.2012 kl. 11:54
Del på Facebook
Bane 200m Lag: 58
1 4157 Håkon Tveitan Siljan A
2 8543 Knut Øien Byneset
3 5034 Odd Arne Langedal Førde
4 2166 Hallgeir Aalvik Florø
5 1553 Odd Arild Stava Farsund
6 7686 Marius Myklebust Egersund A
7 4915 Hanne Gussow Thoresen Ringerike K
8 1432 Gunstein Lauvrak Nordstrand
9 1525 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen
10 1122 Fride Lise Fagervoll Engesetdal/Skodje A K
11 8303 Bente Grøterud Sigdal K MB MF
12 8302 Hans Anders Kleven Sigdal
13 8236 Svend Korbu Kongsberg
14 1008 Tore Lunsæter Fåset
15 5774 Dick Brevik Malmefjorden
16 1007 Idar Hersvik Solund
17 4333 Kjersti Kleven Gol K
18 3543 Frode Nævdal Åsane/Hordvik
19 6312 Ole Johan Nyengen Trøgstad MF
20 1045 Ståle Villumstad Spydeberg
21 1490 Finn Atle Oldeide Sykkylven
22 8923 Elin Rorge Øyfjell
23 7949 Per Otto Opstad Rakvåg
24 8231 Erik Rognli Kongsberg
25 4315 Gunhild Stake Gol K
26 1880 Mali Torvik Reinsfjell K
27 1068 Iver Bjarne Brandtzæg Tydal A
28 1463 Kai Gjølberg Nordre Land
29 3850 Jan Håkon Hensel Frogn og Drøbak
30 5343 Roger Nesheim Eidsbygda
31 1142 Per- Inge Heen Eidsberg N
32 1702 Jørund Lien Treungen N
33 3002 Jostein Rørvik Mosjøen
34 3852 Ove Hagen Frogn og Drøbak
35 1045 Jon Granlund Nannestad
36 9906 Idar Wergeland Lindås MB
37 1365 Ole Jørgen Solli Styrvoll
38 1154 Dagfinn Johnsen Nøtterø N
39 1057 Hallstein Raaen Skjelstadmark N
40 7677 Alf Øystein Bowitz Egersund L

Bane 200m Lag: 59
1 1201 Ann Cathrine Sverkmo Namdalseid og Lyngen K
2 1270 Ingeborg Haukerud Raumnes K
3 2941 Charlotte F. Kristiansen Egge A K
4 1429 Dag Rasmussen Nordstrand N
5 6925 Odd Arild Stenstuen Lismarken
6 1109 Øystein Melbø Helgesen Langevåg
7 1051 Harald Tandberg Søndre Modum
8 4098 Glenn Anda Pettersen Løveid
9 8763 Jøran Nordhuus Brønnøysund MB
10 1005 Geir Bjerregaard Bardu
11 1296 Knut Morten Odden Rennebu
12 4655 Tore Veie Rissa
13 4808 Anne Ingeborg Øiom Randsfjord K
14 2665 Morten Støen Tingelstad
15 4858 Morten Musiol Oslo Østre
16 8625 Christen Sjøvold Malvik
17 3537 Birgit Rønningen Åsane/Hordvik MB MF
18 4776 Christine Lind Flesberg K
19 1371 Christoffer Jansen Ådal A
20 1350 Ole Anders Hagen Ådal
21 2958 Oddvar Steen Nordre Skage
22 6479 Terje Svarteberg Geilo
23 1503 Lars Kjetil Hunnes Rauma
24 1283 Marte Skisland Greipstad A K
25 1503 Linda Skjeflo Rauma K
26 9946 Sigbjørn Hopmark Smøla
27 1142 Tore Dahl Eidsberg N
28 1170 Brigitte Vigemyr Møll Heddeland og Breland K
29 1201 Ellen Sofie Anzjøn Namdalseid og Lyngen A K
30 1354 Olav Noralf Stensås Soknedal
31 1689 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn K
32 6275 Arnfinn Bakkevoll Søgne
33 5762 Idar Moen Malmefjorden
34 8302 Lise Grønhovd Sigdal K MB
35 8601 Esten Skårild Heim/Hemne
36 1049 Gunnar Evje Søndre Modum
37 1428 Helge Lillekvelland Nordstrand N
38 1336 Håvard Sørheim Stord
39 9337 Torgeir Pleym Iversen Haugesund
40 1425 May Elisabeth Nordahl Nordstrand K
41 3409 Rigmor Øygarden Farnes K
42 3268 Sunniva Helene Særnmo Elverum A K
43 1903 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen
44 3071 Ole Bjarne Hovland Knipenborg
45 1315 Asbjørn Lunsæter Lonås
46 1280 Terje Øvergård Jordet og Tenaasen
47 2774 Ove Foss Stange og Romedal
48 9154 Andrea Kirkevold Norheimsund og A K
49 6934 Arne Erik Christophersen Lismarken L
50 1637 Nils Gunnar Lyngroth Froland L

Bane 200m Lag: 60
1 3957 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum MB MF
2 3950 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum MB
3 7440 Svend Karlsen Askim A
4 1690 Dag Arne Matre Sandeid
5 1518 Tor-Martin Fossum Enebakk
6 6302 Rune Raknerud Trøgstad
7 4842 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre
8 2516 Roar Forfot By
9 1083 Jan Vidar Nygård Meland
10 8303 Ole Jonny Finsrud Sigdal N MF
11 9946 Torkil Hopmark Smøla N
12 4262 Ingvar Brohaug Alvdal MB MF
13 1237 Ivar Rinde Asker
14 1475 Karl Martin Aas Østby Rakkestad A
15 1140 Hilde Jægersborg Åsheim K
16 1378 Siw Anita Dramstad Skiptvet A K
17 1119 Stian Fagervoll Engesetdal/Skodje
18 1184 Kurt Otnes Valsøyfjord N
19 1553 Jarl Stølen Farsund
20 3846 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak
21 1880 Marte Torvik Reinsfjell K
22 1130 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord K
23 9091 Arthur Kaarstad Osterøy
24 9773 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal K
25 2812 Geir Rosnes Herdla
26 7578 Niclas Øye Tørvikbygd A
27 1284 Catrine Fossdal Greipstad A K
28 1011 Nichlas Wesche Evjen Selbu
29 2798 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal K
30 8235 Odd-Bjørn Vatne Kongsberg N
31 1007 Øystein Færøvik Solund
32 1142 Kristoffer Øibakken Åsheim
33 4041 Morgan Lindheim Drangedal A
34 1284 Peter Sørli Greipstad
35 1525 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen K
36 8232 Thor Magnor Brath Kongsberg
37 8564 Bård Haugros Byneset
38 1148 Knut Børre Sætherskar Lillehammer
39 1571 Jørn Arve Vedhugnes Karasjok
40 2664 Øyvind Solbrekken Flatla Tingelstad
41 1463 Marit Røste Lundon Nordre Land K
42 7647 Trond Bergan Jondalen
43 1153 Bjørn Egil Hansen Nøtterø N
44 1309 Arnfinn Tangstad Mosvik MB
45 1010 Knut Sigurd Totland Bromma
46 1019 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli
47 7456 Anne Beate Strengen Olsson Jondalen K
48 1398 Bernt Jon Runde Isfjorden og Åndalsnes
49 1148 Rune Kjølgård Lillehammer L
50 1574 Stein Ove Robøle Øystre Slidre L

Bane 200m Lag: 61
1 9425 Vegard Solhaug Aurland
2 1326 Nils Medås Klepp
3 3455 Karl Johan Olsen Skarpskytten
4 1390 Trond Stensbøl Roverud
5 1284 Torgeir Jåtun Greipstad
6 6912 Eirik Blindheim Seim
7 2146 Egil Wikan Nora N
8 3317 Baste Sudmann Time
9 1414 Lars Hallvard Ese Balestrand N
10 1452 Trygve Thaule Rise og Løddesøl
11 1035 Joakim Bangstad Indre Bindal MB
12 1190 Steinar Rudseter Blaker
13 3144 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten A
14 3324 Olav Fuglestad Time A
15 4860 Lars Bugge Oslo Østre
16 1004 Erlend Seilen Bruvik
17 2981 Hans Bakken Nordre Skage
18 3343 Einar Johansen Time
19 1029 Bertel Oddne Mjellem Hyen
20 1262 Thore Larsen Sartor N
21 1241 Lene Sørheim Nilsen Asker A K
22 1395 Trond Tangstad Mosvik
23 1369 Stian Hellermyr Levangsheia
24 1252 Pål Øyvind Ørmen Råde
25 4711 Marius Vollan Elshaug Sunndal A
26 1037 Tor Arnfinn Homme Topdal
27 1142 Guro Heen Eidsberg
28 7650 Rune Fekjan Jondalen
29 1088 Dag Myklebust Steinkjer N
30 9740 Lars Myrstuen Søndre Land
31 1044 Tore Mølmshaug Spydeberg
32 3267 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum
33 1040 Tor Bertil Risvik Overhalla MB
34 1242 Lillian Ingebrigtsen Asker K
35 5473 Ole-Henry Finvåg Bjerkvik
36 6275 Tor Harald Lund Søgne
37 1005 Gro Bjerregaard Bardu K
38 1148 Geir Kjølgård Lillehammer
39 6568 Ottar Steinstø Sem
40 5919 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta K
41 1078 Trond Nordvik Tysse
42 3531 Geir Magne Rolland Åsane/Hordvik
43 1488 Angeli Overå Bhatia Sykkylven K
44 1029 Martin Hamre Hyen
45 9685 Steinar Skoland Lyngdal
46 1003 Per Anders Gjørsli Løiten
47 1419 Kristina Vaseng Elnesvågen K
48 8118 Håkon Sætre Haugen A
49 9248 Kenneth Stubstad Mandal L MB
50 4911 Trond Kjøll Ringerike L N

Bane 200m Lag: 62
1 4042 Hanne Karine Moland Drangedal A K
2 1284 Alf Olav Skeivoll Greipstad
3 3071 Robert Sandvik Knipenborg
4 1033 Audun Fiskum Høylandet
5 1427 Syver Jotun Nordstrand
6 1029 Nils Holme Hyen
7 4842 Per Arve Strømstad Oslo Østre
8 1689 Arnt Erik Aune Beiarn
9 1149 Rune Virkesdal Nyborg
10 2819 Åshild Rosnes Herdla K
11 1466 Vidar Vorland Bømlo
12 1035 Anja Bangstad Indre Bindal K
13 1266 Tor Olav Loftsgarden Rauland
14 1097 Stefan Røstad Fagervika
15 1425 Morten Fuglevåg Nordstrand
16 1517 Knut Melby Atrå N
17 1003 Geir Tønjum Løiten
18 2054 Trym Vegard Haavardsholm Urskog
19 5821 Øyvind Lønning Hatlestrand og Ølve
20 7425 Per Stubberud Askim
21 1353 Kristian Strømsland Søndeled
22 7578 Magne Lysen Tørvikbygd
23 6465 Vidar Auve Geilo
24 1698 Aksel Brodahl Fana N
25 1332 Johannes Hundseid Etne
26 1042 Bjarte Haugnes Florø
27 2378 Daniel Jøndal Listou Nittedal MB MF
28 5353 Kjell Hovda Fiskum N
29 1518 Roar Sandås Enebakk
30 1336 Arne Engevik Stord MB
31 2812 Anne Marie Rosnes Herdla K
32 1163 Torill Fosli Fuglem Mostadmark A K
33 1003 Ole Martin Døsen Løiten
34 4941 Jo Voldset Salthammer Vestnes
35 1296 Mikkel Voll Stokkli Rennebu
36 3531 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik MB
37 8303 Terje Grøterud Sigdal MB MF
38 4041 Geir Lindheim Drangedal
39 1185 Olaf Svennebye Aanerud Blaker
40 7438 Torfinn Gaustad Askim
41 5943 Madeleine Ruud Rustad Nord-Odal K
42 4688 Leif Gravem Sunndal
43 4874 Daniel Sørli Oslo Østre
44 1466 Edgar Vorland Bømlo
45 5242 Amund Iversen Hobøl
46 2958 Oddvar Mørkved Hustad Nordre Skage
47 6275 Kjell Arild Kleivkås Søgne
48 5634 Kristoffer Soma Stavanger
49 6549 Tommy Gjølberg Sem L
50 2665 Hans Framstad Skaare Tingelstad L

Bane 200m Lag: 63
1 6374 Kristian Kristoffersen Sannidal
2 1172 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland
3 5816 Ingebjørn Lønning Hatlestrand og Ølve
4 1165 Johnny Gammelsæter Vågen Nesjestranda og MB
5 2035 Kenneth Buvik Fet A
6 9504 Wenke Blien Flikka
7 2055 Ketil Haavardsholm Urskog N
8 2113 Geir Atle Metveit Imenes
9 1449 Maren Oline Nygaard Åmot A
10 1024 Johanne Hagen Sand/Suldal A K
11 4457 Bjarne Sollesnes Jondal
12 1219 Trond Glidje Vegårshei
13 1284 Jarle Aarhus Greipstad
14 7443 Glenn Tore S. Gaustad Askim
15 3176 Kjell Strand Hovland Gjesdal
16 3772 Kjell Egil Norum Norheim MF
17 1029 Ole Arild Aa Hyen
18 6869 Rune Seim Seim
19 1420 Audun Kvandal Røldal
20 1301 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang
21 1525 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen
22 7409 Per Edvin Bech Askim
23 1642 Per Terje Sønsterud Nordre Modum
24 1444 Ronni Severinsen Søndre Høland
25 2647 Iver Anders Kjella Tingelstad
26 7074 Roger Nilsen Tynset
27 1586 Kjell Johansen Trondhjems MB
28 1424 Arild Brodahl Hovet og Hol
29 1296 Mona Isene Rennebu K
30 1242 Per Jarle Kristiansen Asker
31 6925 Matheas Amb Lismarken MF
32 2054 Ola Herje Urskog
33 1414 Per Meel Balestrand N
34 3322 Terje Høyland Time N
35 7473 Ole Agnar Moen Bjugn
36 7654 Kim Andre Lund Jondalen
37 4941 Jan Øystein Solbakken Vestnes
38 3177 Ådne Ø. Søyland Gjesdal
39 5919 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta K
40 1019 Liv Åsne Teksle Rollag og Veggli K
41 1280 Lars Lind Jordet og Tenaasen
42 3233 Arve Sevland Karmøy
43 1333 Anders Hundseid Etne
44 1525 Sigbjørn Lunner Høland/Bjørkelangen
45 7655 Lene Gilen Jondalen K
46 1949 Runar Driveklepp Volda
47 1280 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen
48 2617 Erland Haugen Røros A
49 1901 Trond Hjertås Dunderlandsdalen L N
50 1213 Jon William Johnsen Eidsvoll Verk L

Bane 200m Lag: 64
1 2661 Isabel Nordli Øfstaas Tingelstad A K
2 1423 Marit Hefte Hovet og Hol K
3 7578 Dag Skår Tørvikbygd
4 5503 Kjell Ivar Kristiansen Lunner
5 1381 Magnus Ågotnes Sartor A
6 1500 Kjell Aarskog Ullensaker MB
7 6737 Håvard Valstad Mære
8 1019 Nils Kongsjorden Rollag og Veggli MB MF
9 5353 Kjell Flesaker Fiskum N
10 1434 Tobias Lillekvelland Nordstrand
11 4981 Svein Kåre Furre Leikanger MB
12 9741 Marita Sollien Søndre Land K
13 1366 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll
14 5992 Jan Tore Aarskog Sundnes A
15 9748 Terje Holm Søndre Land
16 1428 Helene Farestveit Nordstrand K
17 2163 Martin Skulbørstad Florø
18 1526 Siri Mortensen Høland/Bjørkelangen A K
19 1454 Ola Vinsnesbakk Innset A
20 1188 Jan Strand Blaker
21 1212 Ketil Kulsrud Mosbakk Eidsvoll Verk MB
22 1184 Kine Otnes Valsøyfjord K
23 7072 Per Erik Oldertrøen Tynset
24 8477 Atle Sundt Finstad Nordskogbygda A
25 6393 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk MB
26 5030 Magnar Isene Førde
28 5023 Anders Tidemansen Førde N
29 1503 Jan Erik Frilund Rauma
30 1503 Jørn Ole Skiri Rauma
31 1452 Ole Nicolay Rydningen Rise og Løddesøl N
32 5648 Eivind Schrødahl Stavanger
33 1525 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen
34 1838 Bjørnulf Røli Øvre Ogndal
35 4923 Tonje Grønvold Ringerike A K
36 6276 Even Englund Søgne
37 1620 Tor-Erik Iversen Tromsø
38 1428 Sidsel Lillekvelland Nordstrand K MB
39 6340 Christina Teigen Mælum A K
40 9785 Børre Pedersen Lakselvdal
41 1525 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen
42 1660 Ståle Kloster Rennesøy
43 1523 Eline Skovli Utne Rygge K
44 1402 Monica Brevig Berg Sørskogbygda K
45 8609 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne
46 1148 Vidar Offigstad Lillehammer
47 7417 Odd Ragnar Karlsen Askim N
48 3454 Hanne Mauseth Skarpskytten K
49 6293 Terje Vidar Strand Trøgstad L
50 2661 Joakim Myrvang Gruer Tingelstad A L

Bane 200m Lag: 65
1 3716 Lars Emil Haugen Stordalen A
2 1422 Reidar Martin Bogar Sørlie Hovet og Hol
3 1280 Kristoffer Sannvoll Jordet og Tenaasen
4 6992 John Almeland Voss
5 1142 Marte Heen Eidsberg K
6 1075 Ole Dorholt Lunde
7 1525 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen
8 8115 Arve Halsteinslid Haugen
9 1083 Stian Meland Meland
10 1000 Runar A. Sørensen Spydeberg
11 1731 Øystein Haugland Fana
12 2113 Anders Metveit Imenes N
13 1460 Tom Marius Gjertsen Kalvik Kvæfjord
14 8588 Einar Arne Skårild Heim/Hemne
15 1253 Martine Minge Råde A K
16 8233 Stein Martinsen Kongsberg
17 6699 Tommy Valstrand Snillfjord
18 4693 Terje Nisja Sunndal
19 1419 Sigurd Sollie Elnesvågen
20 7948 Ole Ståle Sandnes Rakvåg
21 8047 Magne Jemtland Gjerpen
22 4984 Per Ove Fossheim Leikanger
23 1325 Trond Inge Rødland, Klepp MB MF
24 2113 May Britt Gjerstad Imenes K
25 1583 Per Johan Gjølga Stallvik
26 1142 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg
27 5973 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal
28 7652 Katrine Lund Jondalen A K
29 4547 Kjetel Berentsen Askøy
30 9946 Lars Erik Hopmark Smøla
31 1416 Odd Sverre Håkenstad Lesja
32 1254 Giske Bach Råde K
33 1525 Oddveig Kjøsnes Høland/Bjørkelangen K
34 1016 Roar Saksvik Orkla
35 1007 Anders Hersvik Solund
36 1016 Edvin Aamot Orkla
37 1275 Frode Standal Kleive
38 1500 Lars David Øvrum Ullensaker N
39 2666 Roger Ottosen Tingelstad
40 3030 Kåre Grønning Fosna
41 1019 Synne Nørstegård Tråen Rollag og Veggli K
42 4041 Jan Vidar Lundtveit Drangedal N
43 1595 Magnus Wohlen Trondhjems MB
44 1003 Marius Mellembakken Løiten
45 7651 Ole Christian Eriksen Jondalen
46 2112 Anders Edvin Gusdal Imenes
47 3673 Stein Hugo Berntsen Målselv
48 6225 Kjetil Norby Randesund
49 1731 Mads Stalheim Bergli Fana L
50 1190 Vebjørn Berg Blaker L

Bane 200m Lag: 66
1 1451 Turid Hammerbeck Rennebu K
2 1082 Daniel Heggertveit Austegard Meland
3 3523 Magne Jr Wollheim Kvinnherad
4 7950 Palmar Haugen Rakvåg
5 6398 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk
6 4170 Terje Slåttedalen Bø (Telemark)
7 3401 Bjørn Indrebø Farnes
8 1323 Einar Tunheim Hå N MB
9 3016 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes
10 1177 Kjell Ivar Brustad Eidskog N
11 5590 Jostein Lassen Stavanger
12 1551 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen A
13 1283 Kåre G. Brekke Greipstad
14 3320 Egil Time Time
15 1042 Ingvar Magne Legland Bremnes
16 1043 Hans Kristian Øfstaas Spydeberg
17 1422 Stian Bogar Hovet og Hol
18 2851 Ragnhild Eide Ure Os K
19 1092 Tor Skomsvold Vemundvik N
20 1004 John Borge Bruvik
21 8588 Åsmund Skårild Heim/Hemne N
22 1416 Tore Hagestande Lesja
23 1000 Geir Finstad Blaker
24 3133 Ole Asbjørn Møller Gjøvik og Brusveen
25 1300 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang K
26 1309 Anton Jenssen Mosvik
27 1354 Helge Anshushaug Soknedal N
28 1315 Nils Tormod Mælen Lonås
29 8303 Frode Haga Sigdal
30 2845 Ronny L. Blomdal Os
31 4862 Fredrick Bjerke Lakselvdal A
32 1219 Ingrid Tvedt Skedsmo K
33 2798 Lise Faldbakken Stange og Romedal A K
34 1618 Ole Martin Engh Viken (Opland) MB MF
35 5609 Bjørn Petter Leite Stavanger
36 9773 Roy Håkstad Lakselvdal
37 2738 Bjarne Budsberg Vinstra N
38 1140 Einar Grønvold Åsheim
39 1161 Terje Busk Blaker
40 1267 Tormod Bjørnødegård Fagernes
41 8233 Knut Bråthen Kongsberg
42 1027 Mathias Jore Sauland
43 1405 Bjørn Vidar Gjerstad Degernes
44 7391 Lars Johan Skjeggedal Mykland
45 1511 John Arild Knapp Østre Toten
46 4171 Halvor Eika Bø (Telemark)
47 1296 Otte Hårstad Rennebu
48 1033 Ole Jo Brembu Høylandet MB
49 8599 Lars Petter Ven Heim/Hemne L
50 1019 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli L

Bane 200m Lag: 67
1 2777 Øystein Johnsen Stange og Romedal
2 3534 Kjartan Huldal Åsane/Hordvik
3 1296 Pål Stian Lium Rennebu
4 1049 Morten Eken Søndre Modum
5 5669 Tore Indreiten Stavanger
6 9985 Per Egil Storsveen Løiten
7 9792 Leiv Reksten Nordbygda N
8 1698 Knut Jørgen Brodahl Fana
9 9793 Bjarne Eriksen Nordbygda
10 1240 Roger Sørheim Nilsen Asker
11 1033 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Høylandet K
12 1005 Fred Gaute Aarsandøy Bardu
13 1369 Veronica Bjørkkjær Levangsheia K
14 4150 Bjørn-Vidar Rød Siljan
15 8748 Birger Meistad Nidaros
16 5918 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta
17 6275 Mette Elisabeth Finnestad Søgne K
18 2054 Jan Terje Trætteberg Urskog
19 1153 Harald Enger Nøtterø N
20 1001 Karoline Lien Løiten K
21 1082 Atle Håtuft Meland
22 1052 Egil Magne Hammervold Eidsvåg og Eidsøra
23 1264 John Olav Ågotnes Sartor
24 2775 Hans Vidar Stensrud Stange og Romedal
25 4606 Andreas Haabeth Aasen
26 1429 Jens Pettersen Nordstrand N
27 1004 Andreas Seilen Bruvik
28 1395 Marianne Berger Øymark K
29 1296 Anita Jære Rennebu K
30 1618 Lars Erik Skullerud Viken (Opland)
31 1651 Lars Andreas Nystad Bodø Østre
32 5652 Hanne Sangolt Stavanger A K
33 7829 Steve Øverland Gann
34 2645 Vegard Øfstaas Tingelstad
35 1026 Knut Bakken Stjørdal N MB
36 1463 Ola Tore Dokken Nordre Land
37 5992 Kristian Aarskog Sundnes
38 2162 Erling Melvær Florø
39 4860 Helge Norberg Oslo Østre
40 6549 Mikael Nilsson Søyland Sem
41 1734 Jan Øivind Svardal Fana
42 5015 Marianne Stigen Leikanger K
43 1903 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen
44 3534 Trond Andersen Åsane/Hordvik
45 4656 Tormod Dyrendahl Rissa
46 1359 Bjørner Kolrud Østre Gausdal
47 3541 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik K
48 6820 Morten Nordtug Forr
49 1545 Per Roar Lillemo Fjærland L
50 1050 Håvard M. Ellefsen Byneset L

Bane 200m Lag: 68
1 1550 Kine Svartisdal Karlsen Røvassdalen
2 2164 Reidun Kristin Knapstad Florø K
3 2054 Øyvind Haugen Urskog
4 3673 Sveinung Kvamme Målselv
5 1029 Geir Kjetil Aa Hope Hyen
6 1754 Siri Sjumarken Fana K
7 1430 Linn Glemmestad Larsen Nordstrand K
8 5009 Kjell Folkestad Leikanger
9 4874 Nils Thomas Valand Oslo Østre
10 1210 Ole Kristian Austad Tørdal
11 8302 Engebret M. Mjøseng Sigdal N MB
12 1154 Tor Jarle Nystuen Nøtterø
13 6926 Einar Furuseth Lismarken
14 7125 Jørn Olsen Rælingen
15 4327 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol
16 9050 Vidar Juliussen Sarpsborg
17 1072 Terje Brustad Langseth
18 1212 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk
19 4364 Knut Olav Skrindo Hadding
20 3178 Charlotte Taanevig Gjesdal K
21 4838 Tore Johansen Oslo Østre
22 1341 Ivar Fivelstad Sunnylven
23 1076 Per Kristian Aas Lunde
24 7133 Halvor Thrane Svendsen Rælingen
25 5313 Rune Øversveen Snertingdal
26 8306 Vegar Hølen Sigdal
27 1615 Øystein Hagfoss Tromsø A
28 6760 Lars A. Nymo Gisund
29 4856 Toni Hovdedalen Oslo Østre
30 3531 Arild Røyseth Åsane/Hordvik MB
31 9984 Dag Lien Løiten
32 1038 Åse Marit Myrvang Steinsgård K
33 5991 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal A
34 1242 Per Asle Nordli Asker N
35 1660 Frode Kloster Rennesøy
36 1138 Bent Ove Løvåsen Trysil
37 3175 Katrine Idland Gjesdal A K
38 1002 Ole Magnus Bakken Løiten
39 1484 Bernt Tore Inderøy Hyllestad
40 6311 Hans Petter Nyengen Trøgstad MB
41 8381 Ove Sunde Dale (Sunnfjord) N
42 1336 Jens Tore Engevik Stord
43 9686 May Elin Frøyland Lyngdal K
44 6549 Kristian Gjølberg Sem
45 3990 Carl Ove Glahus 7. juni
46 1365 Hans Kristian Wear Styrvoll
47 2146 Vegar Stålem Nora
48 1019 Ellen Nørstegård Tråen Rollag og Veggli K
49 4354 Ann - Kristin Hoff Hadding K
50 6554 Ragnar Flaatnes Sem L

Bane 200m Lag: 69
1 1817 Kristian Andersen Øvre Ogndal
2 1431 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand
3 9797 Audun Risvik Overhalla
4 1452 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl
5 4980 Eivind Yttri Leikanger
6 4041 Jan Kåre Moland Drangedal
7 1326 Espen Storhaug Klepp
8 5009 Tone Anette Espe Leikanger K
9 1008 Maren Galguften Lunsæter Tromsø K
10 1525 Øyvind Lier Høland/Bjørkelangen
11 1502 Marius Hagfors Austerbygda
12 1651 Jan Erik Aasheim Bodø Østre
13 1463 Torleif Gjølberg Nordre Land A
14 8302 Erling Grøterud Sigdal N
15 1112 Øystein Giske Engesetdal/Skodje
16 5026 Herman Erdal Førde
17 1683 Eivind Lien Ølen
18 1184 Lars Jødahl Blaker
19 1404 Maren Kristine Heier Degernes K
20 1319 Øyvind Lindahl Tyristrand
21 1250 Lars Esse Bamble
22 1296 Bjørn By Rennebu
23 1162 Anders Hemmingbye Blaker A
24 4867 Bjarne Muri Oslo Østre
25 9797 Atle Magnus Bergin Overhalla
26 1019 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli
27 1104 Eva Nordheim Schøn Aureosen K
28 4457 Liv Sollesnes Jondal K
29 1546 Tom Karlsen Røvassdalen
30 1659 Frode Torsvik Fjon
31 8843 Fredrik Fulsaas Holmestrand og omegn
32 1284 Håkon Sørli Greipstad A
33 1282 Daniel Davidsen Andebu
34 5946 Trond Bråten Nord-Odal
35 1184 Hege Jødahl Blaker K
36 1443 Marius Gangnes Søndre Høland
37 6620 Roger Størseth Lånke MB
38 1174 Camilla Bergh Brustad Danielsen Eidskog K
39 1518 Kjetil Sundby Enebakk
40 6867 Johannes Seim Seim N
41 1019 Sveinung Eriksrud Rollag og Veggli
42 1036 Frode Jensen Topdal
43 1210 Kai Tore Austad Tørdal
44 4808 Anders Skaarud Randsfjord
45 4205 Inge Hvitås Bø (Telemark)
46 3673 Tor-Erik Fossli Målselv MB
47 4858 Sverre Brovoll Oslo Østre
48 1319 Bjørn Willand Tyristrand
49 1554 Stein Taanevig Farsund
50 4962 Morten Kvam Hafslo L

Bane 200m Lag: 70
1 4840 Jens-Kristian Larsen Oslo Østre A
2 1148 Terje Hopsø Lillehammer
3 9721 Børge Vatnedal Holum
4 8550 Ina Nordhøy Rønningsgrind Byneset K
5 5020 Benedikte Eide Ljøen Leikanger K
6 6439 Gudbrand Mo Lom og Skjåk
7 2471 Simen Rundberget Ski
8 3267 Frank Nordhagen Elverum
9 1212 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk
10 6903 Kine Gjerstad Eide Seim
11 5792 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke MB
12 1057 Ivar Skjelstad Skjelstadmark
13 6276 Daniel Tveiten Haig Søgne
14 7072 Magne Egil Westum Tynset
15 9767 Lars Edvard Dalsbø Lakselvdal
16 6335 Bjørnar Sletmo Trøgstad A
17 7055 Anna P. Hjelmevoll Voss K
18 1428 Rasmus Lillekvelland Nordstrand
19 8554 Jimmy Løvø Byneset
20 1041 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli
21 9408 Lars Loven Aurland
22 9164 Trine Flotve Norheimsund og A K
23 1414 Anders Rakvaag Bjøllånes
24 1702 Rikke Rise Hallset Gulen A K
25 1475 Eileen Torp Rakkestad A K
26 6941 Sven Tore Tråseth Lismarken MB
27 4443 Gunnar Halbjørhus Hemsedal
28 1481 Jarle Tvinnereim Topdal
29 1539 Hans Solbrekken Ruud Etnedal
30 3677 Magne Gamst Målselv N MB
31 5846 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord
32 9685 Odd Arne Brekne Lyngdal
33 1055 Ole Erik Thoresen Hommelvik
34 1002 Sverre M Frøshaug Løiten
35 8610 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne A K
36 2833 Frode Kristensen Herdla
37 1059 Lindy Merete Hansen Spydeberg K
38 1524 Jan Andre Runhovde Rygge
39 1280 Jan- Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen
46 5455 Anders Kruhaug Bjerkvik L
- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18