Tok hver sin seier
Samboerparet Tor Harald Lund og Mette Elisabeth Finnestad fra Søgne delte likt og tok hver sin seier i Grindølstevnet og Norheimstevnet i pinsen.
Publisert: 29.05.2012 kl. 10:48
Endret: 31.05.2012 kl. 23:06
Del på Facebook

Begge samboerne har stort sett vunnet det som vinnes kan, og denne gang delte den tidligere kongen og den eneste dronningen i DFS de to stevneseirene.

Alle tre på pallen Norheimsund med 345 poeng, Lund bedre rangert enn Tor Arnfinn Homme pg Marius Myklebust på delt andre. Finnestad eneste med 344 poeng i stevnet til Grindølen, med Olav Fuglestad og Lund på andre og tredjeplass, poenget bak.

Norheimstevnet 2012

Klasse 3-5: 1. Tor Harald Lund, Søgne (5) 345, 2. Tor Arnfinn Homme, Topdal (5) 345, 2. Marius Myklebust, Egersund (5) 345, 4. Einar Johansen, Time (5) 344, 5. Mette Finnestad, Søgne (5) 343, 6. Anders Edvin Gusdal, Imenes (5) 343, 7. May Elin Frøyland, Lyngdal (5) 343, 8. Jarl Stølen, Farsund (5) 343, 9. Nils T. Valand, Oslo Østre (5) 343

V55: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 347, 2. Asbjørn Dale, Heddeland og Breland 344, 3. Arild Rasmussen, Holum 343

Klasse 1: 1. Ådne Jenssen, Mandal 242, 2. Rune Iveland, Øvrebø 231, 3. Geir B. Øksendal, Holum 223

Klasse 2: 1. Kari Aarekol, Klepp 246, 2. Sivert Skår, Time 241, 3. Arne Vallheim, Mykland 235

Eldre rekrutt: 1. Caroline Iveland, Øvrebø 350, 2. Alvilde Røiseland, Holum 349, 3. Helene Storenes, Imenes 348, 4. Jardar Aarekol, Klepp 348

Junior: 1. Arne Espedal, Gann 346, 2. Sindre Tunheim, Hå skytterlag 344, 3. Anders Ellingsen, Klepp 339

V65: 1. Oddbjørn Larsen, Torridal 349, 2. John Løland, Birkenes 347, 3. Harald Jensen, Lyngdal 345, 4. Harald Englund, Søgne 345

V73: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 347, 2. Aslak Wigemyr, Heddeland og Breland 346, 3. Tormod Aamdal, Søgne 346, 4. Tollef Netland, Kvinesdal 346


Grindølstevnet 2012

Klasse 3-5: 1. Mette Finnestad, Søgne (5) 344, 2. Olav Fuglestad, Time (5) 343, 3. Tor Harald Lund, Søgne (5) 343, 4. Anders Edvin Gusdal, Imenes (5) 341, 5. Tor Arnfinn Homme, Topdal (5) 341, 6. Even Englund, Søgne (5) 340, 7. Geir Atle Metveit, Imenes (5) 339, 8. Tore Indreiten, Stavanger (5) 338, 9. Frode Kloster, Rennesøy (5) 337, 10. Marius Myklebust, Egersund (5) 336

Klasse 1: 1. Ådne Jenssen, Mandal 236, 2. Geir B. Øksendal, Holum 222

Klasse 2: 1. Tor Arne Føreland, Øvrebø 246, 2. Geir Holten, Gjesdal 241, 3. Arne Vallheim, Mykland 237

V55: 1. Nils Seldal, Klepp 344, 2. Stein Østbøll, Birkenes 340, 3. Paul Vaule, Hå skytterlag 337

Eldre rekrutt: 1. Jardar Aarekol, Klepp 349, 2. Alvilde Røiseland, Holum 347, 3. Caroline Iveland, Øvrebø 347

Junior: 1. Arne Espedal, Gann 348, 2. Sindre Tunheim, Hå skytterlag 348, 3. Henry Th Jenssen, Mandal 341

V65: 1. Magne Rike, Vegårshei 349, 2. Karsten Valand, Grindølen 348, 3. Oddbjørn Larsen, Torridal 348

V73: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 349, 2. Aslak Wigemyr, Heddeland og Breland 349, 3. Åge Tvermyr, Froland 347

- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18