Idland, Moland og Lund
Katrine Idland, Jan Kåre Moland og Tor Harald Lund hentet hjem hver sin karusellseier på Sørlandet i helga. Best var Lund, med 249 for andre gang i år.
Publisert: 17.01.2012 kl. 17:17
Endret: 17.01.2012 kl. 17:19
Del på Facebook

1. karusellstevne V-A 2012

Klasse 3-5: 1. Jan Kåre Moland, Drangedal 248, 2. Tor Harald Lund, Søgne 246, 3. Katrine Idland, Gjesdal 245, 3. Kenneth Stubstad, Mandal 245, 5. Mette Finnestad, Søgne 245, 6. Torgeir Jåtun, Greipstad 243, 7. Wenke Blien, Flikka 243, 8. Einar Tunheim, Hå 243, 9. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 243, 10. Marius Myklebust, Egersund 243

Klasse 2: 1. Siv Tone Rossvatn, Klepp 246, 2. Thomas Mong, Egersund 244, 3. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 239

Klasse 1: 1. Kristin S. Øksendal, Holum 243, 2. Geir Øksendal, Holum 243, 3. Wenche Belsvik, Egersund 239

Junior: 1. Sindre Tunheim, Hå 247, 2. Anette Thingbø, Time 244, 3. Henry Th. Jenssen, Mandal 244, 4. Rune Rossevatn, Øvre Eiken 241, 5. Christian Schrødahl, Stavanger 240, 6. David Grande, Stavanger 239, 6. Martin Landås, Øvrebø 239, 8. Øyvind Fjellestad, Øvrebø 238, 9. Espen Stubstad, Mandal 235, 10. Tore Tjelta, Gjesdal 234

Eldre rekrutt: 1. Aleksander Enoksen, Greipstad 250, 2. Karen Oline Jakobsen, Holum 249, 3. Alvilde Røiseland, Holum 247

V55: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 245, 2. John Olav Jåtun, Søgne 245, 3. Arild Rasmussen, Holum 241

V65: 1. Harald Englund, Søgne 249, 2. Harald Jensen, Lyngdal 248, 3. Karsten Valand, Grindølen 246

V73: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 248, 2. Odd Pettersen, Gjesdal 247, 3. Torjus Ågedal, Grindølen 240.


2.Karusellstevne Vest-Agder, Mandal SKL, 14.01.2012:

Rekrutt: 1. Kjetil Fredriksen, Lyngdal 241, 2. Fredrik Theissen, Lyngdal 240, 3. Emma Gyland, Greipstad 239

Eldre rekrutt: 1. Odd Harald Sandtveit, Lyngdal 249, 2. Sindre Skoie, Holum 249, 3. Karen Oline Jacobsen, Holum 248

Junior: 1. Sindre Tunheim, Hå skytterlag 247, 2. Anette Thingbø, Time 247, 3. David Grande, Stavanger 246

V65: 1. Harald Englund, Søgne 249, 2. Karsten Valand, Grindølen 248, 3. Nils Blørstad, Holum 248

V73: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 248, 2. Torjus Ågedal, Grindølen 248, 3. John  Fidje, Mandal 247

V55: 1. Arild Rasmussen, Holum 244, 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 244, 3. Ingvar Aarhus, Greipstad 237

Klasse 1: 1. Wenche Belsvik, Egersund 246, 2. Geir Øksendal, Holum 241, 3. Kristin Sodeland Øksendal, Holum 240

Klasse 2: 1. Siv Tone Rossevatn, Klepp 244, 2. Kari Aarekol, Klepp 243, 3. Lars Fredrik Gyland, Greipstad 242

Klasse 3: 1. Torbjørn Dragland, Lyngdal 238, 2. Harald Haraldsen, Flikka 237, 3. Christian Lindø, Egersund 236

Klasse 4: 1. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 240, 2. Pål Aslak Idland, Gjesdal 237, 3. Arild Valand, Mandal 237

Klasse 5: 1. Katrine Idland, Gjesdal 248, 2. Inge Hvitås, Bø (Telemark) 247, 3. Tor Harald Lund, Søgne 247, 4. Peter Sørli, Greipstad 247, 5. Einar Johansen, Time 244, 6. Jan Kåre Moland, Drangedal 244, 7. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 243, 8. Charlotte Taanevig, Gjesdal 243, 8. Steinar Skoland, Lyngdal 243, 10. Kenneth Stubstad, Mandal 242


3. Karusell 15m

Klasse 3-5: 1. Tor Harald Lund, Søgne 249, 2. Inge Hvitås, Bø (Telemark) 248, 3. Katrine Idland, Gjesdal 247, 4. Peter Sørli, Greipstad 246, 5. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 245, 6. Einar Johansen, Time 245, 7. Jan Kåre Moland, Drangedal 244, 8. May Elin Frøyland, Lyngdal 243, 9. Steinar Skoland, Lyngdal 243, 10. Kenneth Stubstad, Mandal 243

Klasse 2: 1. Kari Aarekol, Klepp 244, 2. Siv Tone Rossevatn, Klepp 244, 3. Folke Helle, Finnøy 244

Klasse 1: 1. Wenche Belsvik, Egersund 241, 2. Ådne Jensen, Mandal 240, 3. Geir B. Øksendal, Holum 239

Junior: 1. Sindre Tunheim, Hå 246, 2. Anette Thingbø, Time 246, 3. Inga Lill Rossevatn, Øvre Eiken 243

Eldre rekrutt: 1. Aleksander Enoksen, Greipstad 249, 2. Alvilde Røiseland, Holum 249, 3. Jardar Aarekol, Klepp 248

V55: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 248, 2. Jon Olav Jåtun, Søgne 247, 3. Arild Rasmussen, Holum 246.

V65: 1. Harald Jensen, Lyngdal 249, 2. Karsten Valand, Grindølen 249, 3. Harald Englund, Søgne 248

V73: 1. Torjus Ågedal, Grindølen 249, 2. Åsmund Idland, Gjesdal 249, 3. Odd Pettersen, Gjesdal 240.

- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18