Valand, Muri og Sogn Øiom
Nils Thomas Valand, Bjarne Muri og Anne Ingeborg Sogn Øiom vant hvert sitt stevne på Gjøvik, Vestre Toten og Søndre Land. Odd Kolsrud med 250 på alle tre stevner i V73.
Publisert: 17.01.2012 kl. 15:31
Endret: 17.01.2012 kl. 15:33
Del på Facebook

Gjøvikstevnet 15m 2012


Klasse 3-5
1. Nils Thomas Valand, Oslo Østre 248, 2. Katrine Lund, Jondalen 247, 3. Roger
Ottosen, Tingelstad 246, 4. Siw Anita Dramstad, Skiptvet 246, 5. Matheas Amb, Lismarken 245,
6. Anders Hundseid, Etne 245, 6. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten 245, 6. Sven Tore Tråseth,
Lismarken 245, 9. Ina Myhre, Tingelstad 245, 10. Åshild Solbrekken Flatla, Tingelstad 243,

Junior
1. Ola Wester, Lillehammer 248, 2. Gard Eirik Seter, Asker 248, 3. Emil Glomstad,
Lillehammer 247, 4. Kristian Djupnes, Gjøvik og Brusveen 246, 5. Anita Lundby, Stange og
Romedal 246, 6. Ingeborg Lundby, Stange og Romedal 245, 7. Ola Mogstad Strand, Øvre
Surnadal 245, 8. Eilen Hammer, Trøgstad 244, 9. Hans Gunnar S. Jensen, Tingelstad 244, 10.
Dina Sundby, Fåberg 244

Eldre rekrutt
1. Tina Grøterud, Sigdal 250, 2. Hans Kristian Lundby, Stange og Romedal 250,
3. Silje Nyengen, Trøgstad 248,

V55
1. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 247, 2. Arne Grøtting, Oslo Østre 247, 3. Thorbjørn
Andresen, Blaker 246

V65
1. Erik Jødahl, Blaker 250, 2. Hilmar Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 248, 3. Harald
Juliussen, Sarpsborg 248, 3. Hans Sigvart Stensrud, Stange og Romedal 248

V73
1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Bjørn Rundberg, Etnedal 247, 3. Rolf Jenssen, Stange
og Romedal 247



Åpent stevne 15m 2012, Vestre Toten SKL


Klasse 3-5
1. Bjarne Muri, Oslo Østre 247, 2. Roger Ottosen, Tingelstad 247, 3. Lars Myrstuen, Søndre Land 245, 4. Helge Norberg, Oslo Østre 245, 5. Einar Grønvold, Åsheim 244, 6. Siw Anita Dramstad, Skiptvet 244, 6. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten 244, 8. Ståle Larsen, Lesja 244, 8. Marianne Berger, Øymark 244

Eldre rekrutt
1. Morten Svendsrud, Tingelstad 250, 2. Eskil Ottosen, Tingelstad 250, 3. Silje Nyengen, Trøgstad 248

Junior
1. Emil Glomstad, Lillehammer 249, 2. Gard Eirik Seter, Asker 248, 3. Heidi Skullerud Linnes, Viken (Opland) 247
V65: 1. Erik Jødahl, Blaker 249, 2. Gunnar Skjæret, Jordet og Tenaasen 248, 3. Svein Olav Olsen, Vestre Toten 248

V55
1. Arne Grøtting, Oslo Østre 248, 2. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 245, 3. Thorbjørn Andresen, Blaker 245

V73
1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Bernt Rønnigen, Fåberg 249, 3. Martin Ottershagen, Jordet og Tenaasen 248


Januarstevnet 15m 2012, Søndre Land


Klasse 3-5
1. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 246, 2. Helge Norberg, Oslo Østre (5) 246, 3. Siw Anita Dramstad, Skiptvet (5) 246, 4. Ola Tore Dokken, Nordre Land (5) 245, 5. Iver Anders Kjella, Tingelstad (5) 245, 6. Roger Ottosen, Tingelstad (5) 245, 7. Einar Grønvold, Åsheim (5) 244, 8. Katrine Lund, Jondalen (5) 244, 9. Bjarne Muri, Oslo Østre (5) 244, 10. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten (5) 243,

Klasse ER
1. Morten Svensrud, Tingelstad 249, 2. Eskil Ottosen, Tingelstad 248, 3. Bjørnar Mork, Åsheim 248

Klasse J
1. Maren Gilbø Hoff, Gjøvik og Brusveen 248, 2. Eilen Hammer, Trøgstad 247, 3. Gard Eirik Seter, Asker 247

Klasse V65
1. Harald Juliussen, Sarpsborg 248, 2. Hilmar Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 247, 3. Jan W Myhre, Vestre Toten 246

Klasse V73
1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Bjørn Rundberg, Etnedal 247, 3. Tidemann M. Kolsrud, Begnadalen 244,

Klasse V55
1. Arne Grøtting, Oslo Østre 249, 2. Steinar Dalby, Aasveen 248, 3. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 245




- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18