Lag 54 til 59 i klasse 5
Her er oversikten over lag 54 til 59 i innledende skyting på bane klasse 5 på Landsskytterstevnet i Bodø onsdag 3.august.
Publisert: 17.06.2011 kl. 12:19
Endret: 14.07.2011 kl. 02:19
Del på Facebook

Bane 200m Lag: 54 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 13:45

Merknader

1 3359 John Melvin Tveiten Rollag og Veggli MB

2 3701 Per Kristian Lønhøiden Eidskog

3 1031 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg MF

4 1638 Hans Bakken Nordre Skage MB MF

5 3874 Gunnar Halbjørhus Hemsedal MB

6 2602 Vidar Livoll Tynset

7 2035 Clas Kjøl Fosna

8 2151 Ståle Villumstad Spydeberg MB

9 3872 Stig Hølen Sigdal

10 3048 Øyvind Kongtorp Lier Høland/Bjørkelangen A

11 2272 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum

12 1558 Morten Fuglevåg Nordstrand

13 272 Ivar Rinde Asker MB

14 1370 Even Englund Søgne

15 649 Andreas Haabeth Aasen MB

16 962 Anne Ingeborg Øiom Randsfjord A K

17 2357 Per Anders Gjørslie Hamar og omegn

18 2056 Per Terje Sønsterud Tyristrand MB

19 1137 Jan Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen MB

20 3713 Marte Torvik Reinsfjell A K

21 2616 Bjarne Budsberg Vinstra N

22 2908 Kjell Ivar Brustad Eidskog MB MF

23 1662 Tore Johansen Oslo Østre

24 249 Håkon Tveitan Siljan A MF

25 3671 Ørjan Strømseth Rygh Ullensaker

26 1717 Terje Grøterud Sigdal MB MF

27 3453 Ove Foss Stange og Romedal MB

28 314 Geir Bjerregaard Bardu MB MF

29 813 Iver Anders Kjella Tingelstad MF

30 3820 Tommy Valstrand Snillfjord MB

31 1794 Anders Hemmingbye Blaker A

32 2030 Arild Brodahl Hovet og Hol MB MF

33 297 Kari Sofie B. Fiskum Høylandet K MB

34 3364 Arnt Erik Aune Beiarn MB

35 1916 Anton Jenssen Mosvik

36 244 Ole Kristian Austad Tørdal MF

37 3119 Rune Fekjan Jondalen MB MF

38 277 Roger S. Nilsen Asker MB MF

39 3339 Geir Trygstad Skjeberg

40 303 Liv Sollesnes Jondal K MB MF

41 2836 Jarle Tvinnereim Markane MB MF

42 1927 Nichlas Wesche Evjen Selbu

43 666 Åse Marit Myrvang Steinsgård K MB MF

44 2929 Stian Røstad Fagervika A

45 1015 Tor Bjørnødegård Etnedal

46 1406 Børre Pedersen Lakselvdal MB MF

47 2166 Marius Austad Andebu A L

48 1838 Rolf Kåre Dragseth Tydal L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:58

Bane 200m Lag: 55 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 14:20

Merknader

1 3725 Eivind Schrødahl Stavanger

2 3192 Per Ove Røkke Bodø Østre MB MF

3 3749 Jørund Lien Treungen N MB MF

4 3191 Arnfinn Tangstad Mosvik MB MF

5 3909 Magnar Isene Førde MB

6 2053 Bård Aarseth Volda

7 262 Jo Voldset Salthammer Vestnes MB

8 3234 Anders Edvin Gusdal Imenes MB

9 2892 Magne Wollheim jr Omvikdalen MB

10 247 Oddvar Steen Nordre Skage A

11 309 Ketil Gundersen Nittedal

12 1383 Trond Inge Rødland Klepp MB MF

13 1249 Odd Sverre Håkenstad Lesja MB MF

14 918 Lillian Ingebrigtsen Asker K MB

15 3027 Vegar Rosnes Herdla MB

16 705 Oddvar Mørkved Hustad Nordre Skage MB

17 1148 Jan Erik Frilund Rauma

18 1688 Kai Magne Mauseth Skarpskytten MB MF

19 2346 Otte Hårstad Rennebu MB MF

20 3527 Jan Strand Blaker MB

21 585 Per Kristian Aas Lunde MB MF

22 275 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen MB MF

23 1186 Roger Nilsen Tynset MB MF

24 291 Dag Myklebust Steinkjer N MB

25 1782 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen MF

26 298 Marianne Stigen Leikanger K MB

27 1099 Einar Grønvold Åsheim

28 528 Morten Sørgjerd Ørlendingen MB

29 3258 Fredrick Bjerke Oslo Østre A

30 1501 Thor Birkeland Fana

31 3164 Vegard Solhaug Aurland MB

32 3039 Stian Fagervoll Engesetdal/Skodje

33 2582 Bertel Oddne Mjellem Hyen MB

34 2649 Martine Minge Råde A K

35 941 Henry Øye Tørvikbygd

36 3774 Maren Kristine Heier Degernes K MB

37 1563 Oddvar Staxrud Tingelstad N MB

38 814 Finn Atle Oldeide Sykkylven

39 575 Terje Brustad Langseth

40 2625 Audun Fiskum Høylandet MB MF

41 2048 Torfinn Gaustad Askim

42 270 Hallstein Raaen Skjelstadmark MB

43 2467 Lars Bugge Oslo Østre MB MF

44 3143 Marit Røste Lundon Nordre Land K MB

45 1603 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes MB MF

46 2372 Helge Lillekvelland Nordstrand MB MF

47 3512 Morten Stastad Randsfjord L

48 891 Arnulf Losvar Alta L MB MF

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:58

Bane 200m Lag: 56 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 14:55

Merknader

1 3276 Ove Sunde Dale (sunnfjord) N MB MF

2 290 Sverre Frøshaug Løiten MB MF

3 301 Monica Brevig Berg Sørskogbygda K MB MF

4 2861 Ronni Severinsen Søndre Høland

5 311 Vegar Stålem Nora MF

6 2134 Ørjan Hansen Dunderlandsdalen MB

7 300 Heidi Rognli Heimdal Bardu K MB MF

8 2809 Øystein Giske Engesetdal/Skodje

9 2226 Marit Hefte Hovet og Hol K MB MF

10 1352 Kai Gjølberg Nordre Land MB

11 1962 Reidar Martin B Sørlie Hovet og Hol MF

12 253 Mariann Straume Holmemstranda K

13 258 Brigitte Vigemyr Møll Heddeland og Breland K MF

14 3912 Herman Erdal Førde

15 1991 Marit Sangesland Øvrebø K

16 2721 John Arild Knapp Østre Toten MF

17 1786 Rune Seim Seim MB MF

18 2624 Giske Bach Råde K MB

19 3798 Charlotte Taanevig Farsund K MB MF

20 1380 Roar Sandås Enebakk MB MF

21 859 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen MF

22 3446 Per Erik Oldertrøen Tynset MB MF

23 296 Kristina Vaseng Nordre Skage K MB

24 3408 Lars Myrstuen Søndre Land

25 2685 Kay Pettersen Frogn og Drøbak

26 832 Anders Skaarud Randsfjord MB

27 280 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang MB MF

28 1679 Per Ove Fossheim Leikanger MF

29 3628 Marius Hagfors Austerbygda MB MF

30 1616 Guro Heen Eidsberg K

31 3536 Jan Håkon Hensel Frogn og Drøbak MB

32 1531 Kjell Folkestad Leikanger

33 3675 Frode Kloster Rennesøy MB

34 3386 Marius Myklebust Egersund A

35 1464 Hans Anders Kleven Sigdal

36 1381 Nils Medås Klepp MB MF

37 2437 Håvard Valstad Mære

38 3009 Olaf Svennebye Aanerud Blaker MB

39 2797 Sigurd Folkestad Kronmo

40 2633 Åsmund Skårild Heim/Hemne N MB MF

41 236 Ole Henry Finvåg Bjerkvik

42 2268 Peter Sørli Greipstad

43 2632 Geir Rosnes Herdla MB

44 2411 Thor-Arne Tobiassen Bodø Østre MB

45 3692 Tommy V. Storsveen Oslo Østre MB

46 2327 Per Stubberud Askim MB MF

47 795 Hans Skaare Tingelstad L

48 295 Anders Kruhaug Bjerkvik L MB MF

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:58

Bane 200m Lag: 57 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 15:30

Merknader

1 234 Bent Ove Løvåsen Trysil

2 2564 Einar Tunheim Hå MB

3 2465 Aleksander Øren Heen Knipenborg

4 1773 Tore Indreiten Stavanger

5 869 Asbjørn Grendstad Klæbu N MB MF

6 299 Hilde Jægersborg Mathisen Åsheim K MB MF

7 3016 Trond Tangstad Mosvik MB

8 1463 Dag Skår Tørvikbygd MB MF

9 800 Jens Pettersen Nordstrand N MB MF

10 2945 Christen Sjøvold Malvik MB

11 3577 Odd Arild Stenstuen Lismarken

12 1770 Per Gunnar Tønne Inderøy

13 248 Glenn Tore S. Gaustad Askim A

14 671 Matheas Amb Lismarken MB

15 2147 Dag Lien Løiten MB MF

16 1084 Øystein Johnsen Stange og Romedal MB

17 1241 Halvor Thrane Svendsen Rælingen MB MF

18 3599 Dick Brevik Malmefjorden

19 1884 Maren Galguften Lunsæter Fåset A K

20 2962 Knut Olav Skrindo Hadding

21 3313 Sverre Brovoll Oslo Østre MB MF

22 323 Gyda Ellefsplass Olssen Oslo Østre K MB MF

23 1372 Eline Skovli Utne Rygge K MF

24 1729 Jøran Meås Tynset MB

25 2164 Ole Martin Døsen Løiten

26 1776 Eileen Torp Rakkestad A K MB

27 1609 Roar Forfot By

28 1718 Espen Leirvik Hemnes og Sør-Rana MF

29 2062 Knut Øien Byneset MB MF

30 1485 Knut Sigurd Totland Bromma MB MF

31 3205 Ole Asbjørn Møller Gjøvik og Brusveen MB

32 2243 Veronica Bjørkkjær Levangsheia K

33 1697 Magne Lysen Tørvikbygd MB

34 1821 Ole Johan Nyengen Trøgstad MF

35 3338 Sidsel Lillekvelland Nordstrand K MB

36 1115 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta

37 2017 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre

38 287 Ole Bjarne Hovland Knipenborg MB MF

39 2519 Wenke Blien Flikka K

40 1056 Daniel Sørli Greipstad A

41 233 Hallgeir Aalvik Florø

42 304 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne A K MB

43 3905 Pål Aslak Idland Gjesdal MB

44 829 Rut Bjerva Mælum A K

45 1649 Thor Magnor Brath Kongsberg MB MF

46 2782 May Elin Frøyland Lyngdal K

47 2458 Sigurd Liland Voss L N MB

48 3838 Ola Tore Dokken Nordre Land L MB MF

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:59

Bane 200m Lag: 58 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 16:05

Merknader

1 3047 Lene Gilen Jondalen K MB

2 3582 Jimmy Løvø Byneset

3 788 John Olav Ågotnes Sartor MB MF

4 3807 Inge Hvitås Bø (Telemark) MB MF

5 289 Per Johan Gjølga Stallvik MB MF

6 2064 Gunstein Lauvrak Nordstrand

7 245 Mikael Søyland Sem A

8 240 Arne Steinfjell Alteren

9 2752 Esten Skårild Heim/Hemne

10 1111 Joakim Bangstad Indre Bindal MB

11 3135 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta K

12 991 Torgeir Jåtun Greipstad A

13 3843 Lars Ole Nygaard Åmot N

14 1639 Hanne Sangolt Stavanger A K

15 3008 Harald Enger Nøtterø N MB MF

16 969 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre MB MF

17 1796 Espen Bjerkli Hansen Rælingen

18 3398 Ove Johansen Vestre Toten

19 3449 Tobias Lillekvelland Nordstrand MB MF

20 1574 Stian Salo Nedre Nordreisa

21 3357 Johannes Hundseid Etne MF

22 1757 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik MB MF

23 3075 Helene Farestveit Nordstrand K

24 3910 Elisabeth Skuldalsnes Førde K

25 281 Bengt Andre Heiskel Storfjord MB MF

26 232 Tore Hagestande Lesja

27 1448 Pål Stian Lium Rennebu MF

28 2026 Hans Vidar Stensrud Stange og Romedal MB

29 267 Jørn Vedhugnes Karasjok MB

30 242 Tor-Erik Iversen Tromsø

31 1534 Ole Jørgen Solli Styrvoll

32 3762 Sveinung Kvamme Målselv MB

33 1754 Simen Rundberget Ski A

34 3264 Stein Taanevig Farsund MB

35 1089 Odd Arild Stava Farsund MB MF

36 264 Aleksander Pedersen Bjerkvik MB

37 631 Sigurd Sollie Nordre Skage MB

38 3613 Hans Petter Nyengen Trøgstad MB

39 3183 Fredrik Fulsaas Holmestrand og omegn MB

40 763 Janne Kornbrekke Topdal K

41 255 Marita Gujord Fosna K

42 3616 Geir Atle Metveit Imenes MB

43 650 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk MB

44 1373 Magne Gamst Målselv N MB

45 2607 Kjell Flesaker Fiskum N

46 1032 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord MB

47 665 Rune Kjølgård Lillehammer L MB MF

48 252 Mads Stalheim Bergli Fana L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:59

Bane 200m Lag: 59 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 16:40

Merknader

1 1524 Øivind Ødegård Eidsberg

2 3514 Tor Skomsvold Vemundvik N MB

3 2588 Terje Nisja Sunndal MB MF

4 274 Knut Jørgen Brodahl Fana MB

5 2365 Ove Hagen Frogn og Drøbak

6 2654 Kristin Nerødegård Begna A K

7 1158 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl N MB MF

8 256 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal K MF

9 1767 Hans Solbrekken Ruud Etnedal MB MF

10 1950 Harald Tandberg Søndre Modum MB MF

11 1401 Katrine Lund Jondalen A K MF

12 239 Jan Kåre Moland Drangedal

13 3349 Ole Erik Thoresen Hommelvik

14 2006 Frode Nævdal Åsane/Hordvik

15 2880 Synne Nørstegård Tråen Rollag og Veggli K

16 3213 Marianne Berger Øymark K MB

17 644 Tor-Erik Fossli Målselv MB MF

 
- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18