Lag 48 til 53 klasse 5
Her er oversikten over lag 48 til 53 i innledende skyting på bane klasse 5 på Landsskytterstevnet i Bodø onsdag 3.august.
Publisert: 17.06.2011 kl. 11:39
Endret: 14.07.2011 kl. 02:19
Del på Facebook

Bane 200m Lag: 48 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 09:45

Merknader

1 1910 Sveinung Eriksrud Rollag og Veggli

2 949 Kjell Egil Norum Norheim MF

3 2768 Hans Erik Ness Lierne

4 2351 Jo Inge Fladvad Nordre Skage MB MF

5 1270 Madeleine Ruud Rustad Nord-Odal K

6 951 Hanne G. Thoresen Ringerike K

7 282 Loyd Nilsen Storsteinnes MB MF

8 3329 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk MB

9 1461 Einar Furuseth Lismarken

10 771 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang K

11 2329 Eirik Thrane Svendsen Rælingen MB

12 2120 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke MB

13 3643 Ottar Dalset Rauma N MB

14 3010 Håkon Rognstad Byneset

15 3011 Nils Holme Hyen MB

16 1230 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) MB

17 623 Arild Røyseth Åsane/Hordvik MB MF

18 1525 Ole Christian Eriksen Askim

19 1195 Ivar Magne G. Sausgard Geilo MB

20 1630 Magne Egil Westum Tynset MB MF

21 3480 Jon Oskar Myrvold Vemundvik

22 997 Mali Torvik Reinsfjell A K MF

23 3070 Per-Edvin Bech Askim

24 3087 Carl Ove Glahus Ørlendingen MB

25 3231 Håvard Forsdal Rise og Løddesøl

26 276 Ole-Kristian Bryhn Røyken og Hurum MB MF

27 599 Irene Knudsen Bøe Sandar og Sandefjord K

28 571 Fred-Gaute Aarsandøy Bardu MB

29 2370 Kjell S. Hovland Gjesdal

30 2605 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik

31 257 Rigmor Øygarden Farnes K MF

32 1495 Audun Kvandal Røldal MB MF

33 3475 Einar Brandskognes Målselv

34 609 Atle Håtuft Meland MB MF

35 318 Eirik Blindheim Seim

36 681 Lars kjetil Hunnes Rauma MB

37 2197 Linn Charlotte Therkelsen Sannidal K MB

38 1570 Sissel Duaas Orkla K

39 3255 Bjørn Egil Hansen Nøtterø N MB

40 541 Per Jarle Kristiansen Asker

41 3522 Tor Bertil Risvik Overhalla MB

42 3451 Ketil Haavardsholm Urskog N MB

43 1477 Lars Edvard Dalsbø Lakselvdal MB

44 2039 Arnt Inge Oddan Heim/Hemne

45 1617 Trygve Skaug Lesja

46 2656 Trond Andresen Blaker L

47 3639 Ove Andre Sæternes Nordre Skage L

48 3015 Lars Petter Ven Heim/Hemne L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:57

Bane 200m Lag: 49 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 10:20

Merknader

1 1818 Trond Nordvik Tysse

2 246 Lars Holme Hyen A

3 2873 Bente Grøterud Sigdal K MB MF

4 3155 Anders Hersvik Solund MF

5 2785 Fride Lise Fagervoll Engesetdal/Skodje A K

6 1642 Jens Tore Engevik Stord MB

7 237 Kristian Gjølberg Sem

8 572 Anders Hundseid Etne A

9 2475 Øyvind Lindahl Tyristrand MF

10 292 Per-Inge Heen Eidsberg A MB

11 1901 Johannes Seim Seim N MB

12 1389 Hans Kristian Øfstaas Spydeberg MF

13 954 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten

14 3088 Sunniva H. Særnmo Elverum A K

15 238 Vegar Hølen Sigdal

16 3573 Mona Isene Rennebu K MB MF

17 1728 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak K

18 3297 Lene Kristin Bredal Løvåsen Trysil K

19 3853 Per Arve Strømstad Oslo Østre MB

20 842 Kathrine Høybakk Skarpskytten K

21 3127 Hanne Mauseth Skarpskytten K MB MF

22 2286 Runar Myrvang Indre Bindal

23 1284 Odd-Bjørn Vatne Kongsberg N

24 271 Stein Martinsen Kongsberg MB

25 1980 Eirik Reksten Skarpskytten MB MF

26 294 Knut Erik Svarstad Bamble A MB

27 552 Ivar Skjelstad Skjelstadmark MF

28 1700 Bjørnar Wikane Jondal MB

29 2686 Geir Kjølgård Lillehammer MB MF

30 2724 Steinar Rudseter Blaker MB MF

31 1954 Gøran Helgesen Valnesfjord

32 3034 Einar Johansen Time MB MF

33 2126 Erling Melvær Florø MB

34 3618 Ole Arild Aa Hyen MB

35 878 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen A

36 278 Bård Johan Furnes Bodø Østre MB MF

37 1386 Ole Dorholt Lunde MB MF

38 2187 Audun Risvik Overhalla MB

39 1890 Vidar Auve Geilo MB MF

40 626 Tore Veie Rissa MB MF

41 2714 Gunnar Evje Søndre Modum

42 777 Knut Bakken Stjørdal N MB

43 3881 Rasmus Lillekvelland Nordstrand

44 1774 Jan Ole Skotterud Rælingen MB MF

45 1203 Raymond Eliassen Storsteinnes MB MF

46 743 Kenneth Stubstad Mandal L MB

47 1135 Ragnar Flaatnes Sem L MB

48 250 Nils Johan Johansen Nesna L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:57

Bane 200m Lag: 50 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 10:55

Merknader

1 3864 Henning Sundby Fåberg MF

2 2488 Daniel Davidsen Andebu

3 764 Camilla Bergh Brustad Danielsen Eidskog K

4 3030 Ingebjørn Lønning Hatlestrand og Ølve MB

5 1309 Yngve Lorentsen Falken MB

6 2350 Gro Bjerregaard Bardu K MB

7 2433 Jostein Chr. Lassen Stavanger MB

8 1784 Kjersti Kleven Gol K

9 1394 Kurt Otnes Valsøyfjord N MB

10 1885 Ole Martin Engh Viken (Opland) MB MF

11 846 Isabel Nordli Øfstaas Tingelstad A K

12 1852 Bjørn Tonny Stalsberg Holmestrand og omegn MB

13 1779 Niclas Øye Tørvikbygd A

14 2449 Jørn Hals Aspøy og Straumsnes

15 3157 Tore Mølmshaug Spydeberg MB

16 1510 Idar Wergeland Lindås MB

17 2951 Einar Arne Skårild Heim/Hemne MB

18 3001 Palmar Haugen Rakvåg

19 535 Bjarne Muri Oslo Østre MB MF

20 3158 Bjørn Lind Jordet og Tenaasen

21 3633 Ann-Kristin Hoff Hadding K MB

22 231 Bård Haugros Byneset

23 3140 Jøran Nordhuus Brønnøysund MB

24 279 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli MB MF

25 2675 Ingvar Brohaug Alvdal MB MF

26 2791 Terje Svarteberg Geilo MB MF

27 1919 Dag Rasmussen Nordstrand N MB

28 1059 Atle Lotsberg Nordbygda

29 3606 Terje Hopsø Lillehammer MB MF

30 1870 Kine Gjerstad Eide Seim K MB

31 1334 Hans Kristian Wear Styrvoll MB MF

32 2720 Marius Gangnes Søndre Høland

33 1449 Lars Fossum Valnesfjord MB

34 2677 Lars Emil Haugen Stordalen A MB

35 660 Jan Håkon Jørgensen Rygge MB MF

36 1310 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen MB MF

37 1610 Lars Næprud Lillehammer

38 273 Eivind Yttri Leikanger MB

39 3067 Torkil Berg Trondhjems N MB MF

40 1519 Stein Hugo Berntsen Målselv MF

41 647 Olav Stensås Soknedal MB

42 2750 Knut Morten Odden Rennebu

43 3588 Helge Anshushaug Soknedal MB

44 259 Siw Anita Dramstad Skiptvet A K

45 2569 Kine Otnes Valsøyfjord K

46 3688 Anders Strand Målselv L

47 2838 Arne Erik Christophersen Lismarken L

48 2526 Håvard Ellefsen Byneset L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:57

Bane 200m Lag: 51 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 11:30

Merknader

1 293 Christine Landrø Lind Flesberg A MB

2 2481 Idar Sareussen Trondenes N

3 1948 Torkil Hopmark Smøla N

4 260 Birgitte Solberg Falken A K

5 1618 Geir Finstad Blaker MB MF

6 1955 Tormod Bjørnødegård Fagernes MB MF

7 1279 Kjell Arild Kleivkås Søgne MB

8 1940 Roar Saksvik Orkla MF

9 1154 Ingeborg Haukerud Raumnes K MB

10 3197 Jørn Olsen Rælingen MB MF

11 3106 Jens-Kristian Larsen Oslo Østre A MB

12 899 Kine Svartisdal Karlsen Røvassdalen K MB MF

13 2263 Ådne Ø. Søyland Gjesdal

14 659 Kjell Arild Høgda Tromsø

15 2149 Nils Thomas Valand Grindølen MB MF

16 2277 Knut Einar Bråthen Kongsberg MB MF

17 633 Kenneth Aas Lyngdal A

18 963 Arne Engevik Stord MB MF

19 241 Jo Inge S. Auren Spydeberg

20 263 Øivind Dramstad Skiptvet MB

21 1398 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll

22 288 Idar Hersvik Solund MB MF

23 1637 Odd Arne Brekne Lyngdal MB

24 1486 Anne Marie Rosnes Herdla K

25 708 Runar A. Sørensen Spydeberg

26 2436 Syver Jotun Nordstrand MB MF

27 2754 Steinar Skoland Lyngdal MB

28 2650 Egil Wikan Nora N MB

29 734 Karoline Lien Løiten A K

30 2260 Ole Jo Brembu Høylandet MB

31 1631 Jørn Vikhagen Jondalen MF

32 2121 Bjørn Jenssen Lyngen

33 2760 Frode Jensen Topdal MB MF

34 2124 Roger Ottosen Tingelstad MB MF

35 1887 Kjell Johansen Trondhjems MB

36 2964 Liv Åsne Teksle Rollag og Veggli K MB MF

37 2288 Tom Karlsen Røvassdalen MB

38 3556 Siri Sjumarken Fana K MB MF

39 2629 Birgit Rønningen Åsane/Hordvik K MB MF

40 2837 Tom Marius Gjertsen Kalvik Kvæfjord

41 229 Per Otto Opstad Rakvåg

42 2572 Ole Ståle Sandnes Rakvåg

43 3698 Anders Metveit Imenes N MB MF

44 2547 Odd Ragnar Karlsen Askim MB

45 887 Kjell Hovda Fiskum

46 3367 Tor I. Laugen Skaun L N

47 747 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli L MB MF

48 2427 Linn C. Tuvstein Nordstrand K L

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:57

Bane 200m Lag: 52 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 12:35

Merknader

1 2866 Eivind Lien Ølen MB

2 761 Trond Bergan Jondalen MB MF

3 1882 Vidar Offigstad Lillehammer MB MF

4 1011 Ragnar Sollid Vingelen MB MF

5 697 Ellen Sofie Anzjøn Namdalseid og Lyngen A K

6 843 Leif Gravem Sunndal MB MF

7 1914 Jan Erik Aasheim Bodø Østre MB

8 3399 Eva Schøn Aureosen K MB MF

9 3259 Marius Mellembakken Løiten MF

10 2377 Tore Nilsen Storfjord

11 266 Steve T Øverland Gann MB

12 3890 Kristoffer Sannvoll Jordet og Tenaasen MB

13 536 Dagfinn Mehl Omvikdalen

14 1692 Nikolai Steinfjell Alteren

15 2420 Lise Faldbakken Stange og Romedal A K

16 1458 Jan Ove Strandheim Lillehammer

17 1375 Morten Eken Søndre Modum MF

18 1173 Lars Lind Jordet og Tenaasen MB

19 285 Tor Harald Lund Søgne MB MF

20 2193 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli MB

21 885 Daniel Austegard Meland A

22 3714 Asle Bentsen Saltdal MB

23 3180 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy K

24 1735 Ingunn Hopmark Smøla A K

25 1169 Anita Jære Rennebu K

26 284 Øystein Færøvik Solund MB MF

27 2428 Marte Heen Eidsberg K

28 2799 Jan-Andre Runhovde Rygge MB

29 2831 Svein Kåre Furre Leikanger MB MF

30 3084 Hanne Karine Moland Drangedal A K

31 1875 Bjørn Willand Tyristrand

32 3017 Stian Meland Meland

33 1220 Asbjørn Nygaard Spydeberg MB

34 2341 Jon Ivar Hansen Heim/Hemne MB MF

35 1696 Mette Elisabeth Finnestad Søgne K MB

36 3036 Trond Glidje Vegårshei MF

37 1231 Vidar Lindstad-Fossmo Løiten MB MF

38 268 Daniel Jøndal Listou Nittedal MB

39 261 Ron Tony Johnsen Tysse MB

40 1171 Åshild Rosnes Herdla K

41 230 Øyvind Johannessen Fredrikstad

42 1341 Nils Vegard Fylkesnes Bremnes

43 796 Olav Fuglestad Time A

44 2676 Atle Magnus Bergin Overhalla

45 3396 Bengt Johnsen Falken N MB

46 1582 Espen Berg-Knutsen Nordstrand L MB MF

47 1765 Terje Vidar Strand Trøgstad L MB

48 2622 Ståle Kloster Rennesøy L MB

Landsskytterstevnet 2011 Bodø Skrevet ut: 16.06.2011 11:17:58

Bane 200m Lag: 53 Innledende Klasse 5 Opprop: onsdag 3/8 13:10

Merknader

1 2178 Frode Kristensen Herdla MB MF

2 313 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak MB MF

3 1866 Lars-Andreas Nystad Bodø Østre

4 1351 Bjørn Bylterud Enebakk MB

5 3337 Odd Arne Samdal Nittedal MB

6 2100 Pål Øyvind Ørmen Råde MB MF

7 305 Katrine Idland Gjesdal A K MB

8 235 Sigbjørn Hopmark Smøla

9 866 Geir Lindheim Drangedal MB MF

10 2851 Linn Glemmestad Larsen Nordstrand K

11 1292 Kristian Gording Steinkjer MB

12 1960 Engebret Mjøseng Sigdal MB

13 2673 Kristiansen Eirik Oslo Østre

14 1010 Ben Helland Alteren

15 265 Gudbrand Mo Lom og Skjåk MB

16 2920 Robert Sandvik Knipenborg MB MF

17 2755 Nils Tormod Mælen Lonås

18 1956 Roger Nesheim Eidsbygda MB

19 3163 Ragnhild Eide Ure Os K MB

20 286 Knut Børre Sætherskar Lillehammer MB MF

21 3550 Ivar Fivelstad Sunnylven MB

22 302 Ann Kristin Å. Vikhagen Jondalen K MB MF

23 1533 Ole Agnar Moen Bjugn MF

24 2943 Per Asle Nordli Asker MB

25 1103 Daniel Tveiten Haig Søgne MF

26 283 Mikkel Voll Stokkli Rennebu MB MF

27 228 Jon Granlund Gjerdrum

28 2653 Vidar Vorland Bømlo MB MF

29 1254 Kjell Aarskog Ullensaker MB

30 1118 Leiv Reksten Nordbygda N MB MF

31 2322 Egil Magne Hammervold Eidsvåg og Eidsøra

32 906 Øivind Enggrav Oslo Østre

33 1482 Rune Olsen Nord-Odal MF

34 3678 Jørn Ole Skiri Rauma MB MF

35 975 Karl-Tore Gjengstø Aalesund MB

36 1541 Helge Norberg Oslo Østre

37 1506 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal K MB

38 243 Per Hammersbøen Hovet og Hol

39 3784 Trond Bråten Nord-Odal MB

40 1162 Dag Kihle Nordstrand N MB

41 1840 Kjartan Huldal Åsane/Hordvik MB

42 651 Frode Standal Kleive MB

43 269 Bjarte Haugnes Florø MB

44 2705 Kåre Grønning Fosna

45 1644 Tor Martin Fossum Enebakk

46 254 Reidun Kristin Knapstad Florø K

47 3506 Tommy Gjølberg Sem L MB

48 251 Per Roar Lillemo Fjærland L

- Moland blir konge
11.07.2014 11:09
5.56 og andre småting
23.04.2014 08:25
Det måtte bare komme
11.11.2012 11:08
Hvor er nødutgangen?
08.11.2012 23:10
Debutantenes kongelag
08.08.2012 12:26
Hvorfor 28 x 349?
03.07.2012 13:14
LS på kvelden
22.11.2014 09:24
LS på kvelden
06.08.2014 20:05
LS på kvelden
05.08.2014 21:04
LS på kvelden
04.08.2014 19:26
LS på kvelden
03.08.2014 19:17
LS på kvelden
02.08.2014 18:18